baskisanati.com

Sitenin yapımı için yoğun çalışıyoruz. Sabır ve Anlayışınız için teşekkürler. Yakında sizlerleyiz.

e-bülten hakkımızda iletişim

HAKKIMIZDA

Baskı Sanatı

Baskı Sanatı markası 24 yıllık reklam tecrübemizin 2022 yılında kurulmuş yeni e-ticaret adıdır.

Neler yapıyoruz?

Tasarım yapıyoruz , düşünüyoruz, çiziyoruz, boyuyoruz, dijital baskı yapıyoruz sürekli üretim yapıyoruz. Gündemi trendleri takip ediyoruz. Sizlere hitap edecek hayallerimizin tasarımlarını yapıp fiziki hale getiriyoruz. Size sadece uygulaması kullanması kalıyor. İyi şeyler üretmek için sürekli çalışıyoruz. Bakınca Mutlu olduğunuz şeyi, BEN YAPTIM! demenizi sağlayacak ürünleri satın almanızı sağlıyoruz.

Misyonumuz
Topluma karşı saygılı, güvenilir, verimli ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak, siz değerli müşterilerimize ürünlerimizi eksiksiz ve kaliteli bir şekilde üretmek, sizlere ulaştırmak. E-ticarette güven veren bir firma olmak, tanınmak en büyük hedefimizdir. Günümüzde bilinen pazaryeri sitelerde var olan KOMİSYON düzeni olmadan direkt olarak son kullanıcıya sitemizden satış yapabilen bir firma olmak için yola çıktık.

Biz Kimiz?

1998 yılında kurulmuş ve sektör içerisinde çalışmış deneyimli firmamız REKLAMHANE REKLAM HİZMETLERİ olarak bir hane altında birleşerek kurduğumuz www.baskisanati.com  e-ticaret internet sitemiz, bünyesinde her biri konusunda uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine gününde kaliteli malzeme ve işçilik sunarak hizmet vermektedir. Şirketlerimiz güvenilirlik, yüksek sorumluluk duygusu, deneyim, kalite bilinci, sürekli gelişim inancı, iş ahlakına bağlılık, müşteri beklentilerini karşılamaya odaklı katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir. Eğitimli ve tecrübeli kadromuz ile; ürünün en doğru şekilde yapılması için projelendirdikten sonra en kaliteli malzemeleri rasyonel yöntemlerle doğru şekilde bir araya getiriyoruz ve sizlere sunuyoruz. 

Baskı Sanatı ekibi olarak sizlerin hayal ettiği ürünleri üretmek için canla başla çalışıyoruz. Her şeyden önce bizim için önemli olan müşteri odaklı memnuniyet sunmak. Sattığımız her ürünün arkasında durmak bizim için çok değerli.

İLETİŞİM

Baskı Sanatı

ADRES

Adres

İkitelli OSB İpkas San.Sit. 7b Blok No:40-42 Başakşehir / İstanbul

Telefon

0212 643 75 50
0536 745 9 990

Harita

?>